Služby online marketingu

Specialista na online marketing Michaela Jiráková

Více o mně »

PPC reklamy

Vytvořím vám reklamní kampaně pro Seznam Sklik a Google Ads. V těchto reklamách platíte za proklik. To znamená, že platíte pouze v případě, když uživatel klikne na váš reklamní inzerát a tím si zobrazí vaše stránky.

PPC reklamy

Propagace na sociálních sítích

V současné době využívají uživatelé internetu několik sociálních sítí, kde se přidávají k různým skupinám, lajkují a komentují příspěvky, sdělení, reklamy, události, soutěže, atd. Z těchto sociálních sítí se tedy staly mocné propagační prostředky.

Reklama na sociálních sítích

Copywriting

Text, kterým se bude prezentovat Vaše firma/služby je klíčový, protože dojem, který si z něj potencionální zákazník odnese je zásadní. Velmi pozitivní vliv mají i obrázky, fotografie či videa, která mohou také zvýšit prodej Vašich výrobků či služeb, ale stále ještě platí, že největší účinek má právě text, který by měl být pro čtenáře poutavý a snadno pochopitelný.

Copywriting pro web

E-mailový marketing

V dnešní době se snad už všichni potýkáme s reklamními emaily a sděleními, které nám chodí přímo do e-mailových schránek. Jedná se o hromadné rozesílání e-mailů stávajícím zákazníkům, kteří vyplnili kontaktní formulář a souhlasili se zasíláním těchto zpráv.

E-mailový marketing